Blow Out®

CZK 604
Advanced Muscle Activator Hot Action Gel (Před tréninkem)

Připravte své svaly na to nejlepší napumpování
Blow Out® je před-tréninkový gel, který okamžitě připraví vaše svaly na to nejlepší napumpování. Silná vlna tepla okamžitě aktivuje schopnost svalů reagovat na podněty a poskytne tak maximální sílu i pro ty nejnáročnější tréninky. Revoluční gel, díky kterému bude vaše napumpování lepší než kdykoli předtím.

Velikost 118 ml
Vůně Skořice
Návod Aplikujte 5 minut před tréninkem. Vmasírujte do pokožky. Ihned po použití si umyjte ruce. Pokud je třeba, aplikaci opakujte.
Složení Voda, isopropyl alkohol, 2-methyl-2-fenoxypropanoát sodný, PEG-400, libavková silice (Methyl Salicylate), olej z listů skořice, mentol, aminomethyl propanol, carbomer, DMDM Hydantoin, benzyl nikotinát, extrakt z Capsicum Annuum, arginin, karnitin, tyrosin, acetyl glycyl beta-alanin, taurin, leucin, extrakt z kotvičníku (Tribulus Terrestris).
Užitečné tipy Nedoporučuje se aplikovat na široký sval zádový (latissimus dorsi) – zahřátí by mohlo být až příliš silné.
Doporučení Aplikujte malé množství na vnitřní stranu lokte. Nechte působit 5 minut. Pokud je teplo po 5 minutách příliš silné, okamžitě gel smyjte mýdlem a vodou a dále nepoužívejte.

Podobné produkty