Hair Away®

CZK 452
Totální odstranění nežádoucího ochlupení Šetrné složení, jen 4 minuty

Získejte dokonale hladkou pokožku bez holení či použití vosku
Rychle a šetrně odstraňuje nežádoucí ochlupení a zároveň pečuje o pokožku, zanechává ji hladkou a svěží. Vyvážené složení Hair Away® je vhodné pro všechny typy pokožky, odstraňuje chloupky až na tři týdny a to za pouhé čtyři minuty.

Velikost 237 ml
Vůně Tropické mango, limeta
Návod Naneste tenkou vrstvu přípravku na místa, ze kterých chcete odstranit chloupky. Nevtírejte do pokožky. Nechte působit 4-5 minut a místo zkontrolujte pomocí vlhkého bavlněného hadříku. Pokud nejdou chloupky snadno odstranit, vyčkejte ještě další 2 minuty a znovu vyzkoušejte. Nenechávejte působit déle než 10 minut. Odstraňte všechen krém pomocí bavlněného hadříku. Opláchněte teplou vodou. Nepoužívejte mýdlo, utřete do sucha.
Složení Voda, Thioglykolát draselný, tekutý parafín, Cetearyl Alkohol, olej ze sójových bobů, Polyoxyethylen(20), Hydroxid vápenatý, Kyselina Thioglykolová, Hydroxid sodný, parfém, extrakt z listů zeleného čaje, prášek z listů Aloe Barbadensis, Limonen, Geraniol, Linalool.
Užitečné tipy Nepoužívejte na dlouhé chloupky (maximálně 0,65 mm). 8 hodin před a po použití nepoužívejte deodoranty ani antiperspiranty.
Doporučení Aplikujte malé množství přípravku na předloktí. Nechte působit 2 minuty. Setřete vlhkým bavlněným hadříkem nebo opláchněte teplou vodou. Vyčkejte 24 hodin. V případě, že je pokožka zarudlá či podrážděná, přestaňte přípravek používat. Pokud je pokožka v pořádku, pokračujte.

Podobné produkty