NO H2O®

CZK 755
Advanced Diuretic Formula Rychlá ztráta vody pro mnohem lepší vyrýsování a žilnatost

Silné čistě přírodní diuretikum
Získejte perfektní vysekaný vzhled a náskok před ostatními soutěžícími jen za 10 dnů. NO H2O® funguje rychle a bezpečně. Pomůže vám zbavit se přebytečné vody a zároveň doplní nezbytné elektrolyty, které pomáhají udržet svaly v té správné kondici.

Velikost 80 kaps
Návod Jedná se o výživový doplněk. Dospělí berou 4 kapsle s 0,5 litru vody dvakrát denně (jednou ráno a jednou odpoledne) ideálně během jídla nebo dle doporučení odborníka. Pijte minimálně 6-8 sklenic vody denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Složení Vitamin B6 (Pyridoxin Hydrochlorid), kalcium (jako uhličitan vápenatý), hořčík (oxid hořečnatý), draslík (citronan draselný), extrakt z pampelišky, kukuřičné hedvábí, jalovcové bobule, extrakt z kopřivy, extrakt z Uva Ursi, přírodní bezvodý kofein, extrakt z guarany, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, želatina, FD&C Blue1, oxid titaničitý.
Užitečné tipy Závodníci by měli začít brát NO H2O® 10 dnů před závody, aby dosáhli těch nejlepších výsledků. NO H2O® je navržen pouze pro dočasnou ztrátu vody.

Podobné produkty