pH PERFECT®

CZK 725
Vyvážené pH & optimalizace Rostlinné Enzymy

Neobsahuje absolutně žádné výplňové látky (Fillery)
pH Perfect® je vytvořen tak, aby pomohl osobám, jejichž pH je buď příliš kyselé, nebo příliš alkalické. Složení je navrženo tak, aby se výživné látky dostaly přes kyselé prostředí žaludku přímo do tenkého střeva. Tím, že optimalizujeme pH tenkého střeva a ne žaludku, zajistíme celkově vyrovnané pH.

Velikost 60 kaps
Návod Jedná se o výživový doplněk. Doporučuje se brát 2 kapsle denně nalačno (případně hodinu před jídlem či dvě po jídle) a zapít alespoň jednou sklenicí vody.
Složení Kalcium (jako uhličitan vápenatý), hořčík (oxid hořečnatý), sodík (hydrogenuhličitan sodný), draslík (hydrogenuhličitan draselný), proteáza (z Aspergillus Oryzae a Bacillus Subtilis), amyláza (Aspergillus Oryzae), celulóza (Trichoderma Longibrachiatum), lipáza (Candida Rugosa), listy máty peprné, kořen zázvoru (Zingiber Officinale), pektináza (Aspergillus Niger), fytáza (Aspergillus Niger), mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý a oxid křemičitý.
Užitečné tipy Závodníci by měli začít brát pH Perfect® dva týdny před závody, aby dosáhli nejlepších výsledků. pH Perfect® je navržen tak, aby vám pomohl s případnými anomáliemi barvy vaší pokožky, které se moou ale nemusí vyskytnout po aplikaci Pro Tan® Overnight Competition Color Base Coat (základní vrstva).

Podobné produkty