Pro Tan® Instant Hot Quick Bronze® finální lesklá vrstva

CZK 543
Červeno-hnědý gel určený pro pózování

Během několika sekund získáte dokonalé tmavé opálení
Získejte zdravé, výrazné, tmavě hnědé opálení se zahřívacím efektem během několika sekund s Pro Tan® Hot Quick Bronze®. Speciální složení zabraňuje tvorbě skvrn. Pro Tan® Hot Quick Bronze® je voděodolný, dokonale hydratuje a snadno se aplikuje. Pokožka vypadá skvěle již po první aplikaci. Pro Tan® Hot Quick Bronze® vám zaručí tmavě hnědo-červenou barvu v kombinaci s dokonalým leskem. Její složení, které umožňuje zahřátí svalů, pozvedne váš dokonale vyrýsovaný vzhled.

Velikost 59 ml
Návod Použijte latexové rukavice. Naneste malé množství Pro Tan® Hot Quick Bronze® do dlaní a vmasírujte tenkou vrstvu do pokožky těsně před soutěží. Vyhněte se oblečení. Barva nezasychá, dávejte tedy pozor, abyste ji nesetřeli. Po použití utřete ručníkem. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, aplikujte po použití Pro Tan® Overnight Competition Color (základní vrstva).
Složení Vazelína, Lanolin, tekutý parafín, Skořicový olej, Methyl nikotinát, CI 26100 (červená 17), Parfém, Tocoferyl acetát, CI 61565 (zelená 6), CI 47000 (žlutá 11), Methylsalicylát, Capsicum Annuum extrakt.

Podobné produkty