Pro Tan® Instant Physique Bronze® finální vrstva

CZK 876
Samoopalovací pěna – extra tmavý mahagonový odstín, okamžitý výsledek

Perfektní smývatelná opalovací formule
Tato velmi tmavá samoopalovací pěna vám zaručí krásnou mahagonovou barvu, která je ideální na soutěže. Speciální složení Pro Tan® Physique Bronze® zabraňuje tvorbě skvrn a poskytuje okamžité opálení. Jednoduše se používá, rychle schne a vytrácí se rovnoměrně.
Pro Tan® Physique Bronze® pěna je ideální pro závodníky bikini, fitness modelky, herce, herečky a pro každého, kdo chce okamžitě získat krásnou tmavě hnědou barvu.
Pro Tan® Physique Bronze® vám zaručí tu nejlepší soutěžní barvu, která může být také použita pro modeling, fotografování a film.

Velikost 206,5 ml
Návod Před použitím pořádně protřepejte. Použijte přiloženou aplikační houbičku nebo aplikujte pomocí HVLP rozstřikovače. Aplikujte postupně malé množství na suchou, čistou pokožku. Barvu nechte zaschnout, vyhněte se okamžitému kontaktu s oblečením či vodou. Pro získání tmavšího odstínu aplikaci opakujte.
Při aplikaci pomocí Airbrush je potřeba 90-120ml. Barvu rozprašujte horizontálně směrem od hlavy dolů. K urychlení procesu osušte tělo pomocí HVLP pistole. Pro intenzivnější výsledek aplikujte tento přípravek po použití Pro Tan® Overnight Competition Color Base Coat® (základní vrstva).
Složení Voda, propylenglykol, dihydroxyaceton, CI 42090 (modrá 1), CI 19140 (žlutá 5), CI 17200 (červená 33), lauryl síran sodný, diozolidinyl urea, CI 14700 (červená 4), jodopropynyl butylkarbamát
Doporučení Pro zafixování barvy a zvýraznění vaší postavy aplikujte Muscle Juice® nebo Show Shine®. Po použití smyjte mýdlem a vodou.

Podobné produkty