Two Minute Tan® Sunless Bronzer

CZK 482
Tmavý Samoopalovací Gel

Dopřejte si krásné, zářivé opálení během celého roku bez rizik spojených s opalováním na slunci. Představte si modré nebe a zářící slunce a výsledný efekt nechte na Two Minute Tan®. Two Minute Tan® je lehký gel, který se velmi snadno vstřebává, jeho inovativní složení zaručuje střední opálení beze skvrn za velmi krátkou dobu. To nejlepší na tom je, že můžete kontrolovat intenzitu barvy.


Lehké opálení: osprchujte barvu po 2 hodinách
Zlatavá bronz: osprchujte barvu po 3-4 hodinách
Tmavá bronz: osprchujte barvu po 5 hodinách


Opalovací mléko Two Minute Tan® vaši pokožku bohatě hydratuje a díky obsahu vitamínů A, E a výtažkům ze zeleného čaje a Koly ji udržuje v té nejlepší kondici. Two Minute Tan® povzbudí vaše smysly díky vůni tropického manga a limety. Jednoduché použití, vhodné pro všechny typy pokožky, poskytuje to nejpřirozenější opálení bez slunce.

Velikost 237 ml
Vůně Tropické mango, limeta
Návod Před použitím použijte tělový peeling. Aplikujte rovnoměrně krouživými pohyby na čistou pokožku. Vyhněte se obočí a linii vlasů. Nechte zaschnout. Mezitím se vyhněte kontaktu s oblečením. Pokud si přejete získat tmavší odstín, aplikaci opakujte. Ihned po použití si umyjte ruce mýdlem.
Složení Voda, olej ze sójových bobů, dihydroxyaceton, propylen glykol, PEG-40 stearate, cetylalkohol, izopropylester kyseliny palmitové, monostearin, polyoxyethylen (100), vitamin A, vitamin E, parfém, diazolidinyl urea, extrakt z Aloe Barbadensis, extrakt z listů zeleného čaje, extrakt ze semen Koly, limonen, geraniol, linalool, hydroxyisohexyl 3-cyklohexan carboxaldehyd (lyral), jodopropynyl butyl karbamát.

Podobné produkty