Nástřik

Pro Tan® nabízí profesionální služby aplikace barvy pomocí technologie  airbrush na soutěžích. Pro Tan®  je Oficiální společností pro IFBB a účastní se řady mezinárodních soutěží.

Počet aplikací, které potřebujete, závisí na přirozeném odstínu vaší pleti, schopnosti vaší pokožky barvu absolvovat a samozřejmě na tom, jak tmavý odstín si přejete. Běžně potřebují soutěžící v kategoriích bikini/bodyfitness/fitness/physique se světlou či středně světlou pokožkou 2 aplikace. Pro kulturisty pak doporučujeme aplikaci 3 vrstev. Nedoporučujeme aplikaci více než 2 vrstev během jednoho dne. 

Aplikace barvy na soutěžích 

Vyberte si prosím soutěž, které se budete účastnit a služby, které budete požadovat. Čas aplikace bude určen podle množství zájemců. Další informace obdržíte od jednoho z členů našeho týmu. 

Možnost online registrace končí týden před soutěží, aby bylo možné připravit časový rozpis. Ujistěte se prosím, že jste se objednali na aplikaci barvy včas. V každém případě se vám pokusíme vyjít vstříc. 

Zrušení objednávky musí být provedeno nejpozději 72 hodin předem. Pokud potřebujete udělat jakékoli změny, kontaktujte nás prostřednictvím mailu info@protanczech.cz nebo volejte na čísla +420 602 643 292, +420 606 288 140 nejpozději 72 hodin předem.