O nás

Pro Tan ® je posledních 29 let absolutní světovou jedničkou na trhu profesionálních soutěžních opalovacích prostředků. Naše produkty jsou zárukou toho nejspolehlivějšího, přirozeně vypadajícího opálení pro soutěžící v kategoriích Bikini Fitness, Physique, Bodybuilder a všech ostatních. Pro Tan ® poskytuje tu nejvyšší kvalitu péče o pleť a díky speciálně vyvinutým recepturám vám pomůže stát se #1. 
Vše začalo v roce 1985 produktem Original Muscle Up ® - profesionální olej určený pro pózování pro muže a ženy – společně s několika produkty péče o pleť pro sportovce.  Změna přišla v roce 1987, kdy Pro Tan ® uvedl na trh barvu Instant Competition Color. Od té doby se společnost Pro Tan ® zúčastnila více než 1000 kulturistických soutěží a stala se symbolem pro nejdůvěryhodnější soutěžní barvu a Oficiálním produktem pro IFBB a NPC
Všechny receptury Pro Tan ® jsou ztělesněním Pro Tan Filozofie: s tělem sportovců pracujeme co nejjemněji, zacházíme s jejich pokožkou jako s malířským plátnem, tónujeme pokožku tak, aby odrážela jejich individualitu a zároveň odhalila každý vyrýsovaný detail.


Společnost Pro Tan ® používá ty nejnovější a nejlepší ingredience a opalovací technologie, aby zaručila perfektní barvu pokožky.   


Za celý tým  Pro Tan ® bychom chtěli každému z vás poděkovat za možnost stát se součástí vašeho úspěchu.  


Buďte vyrovnaní a myslete pozitivně - Team Pro Tan ®.